Sklep Online LAVAND.PL  to miejsce, w którym odkryjesz naturalne, najwyższej jakości kosmetyki. Kupując u nas - kupujesz u źródła! 

Zajmujemy się dystrybucją tylko i wyłącznie rzemieślniczych i organicznych kosmetyków z Francji, głównie z miasta Sault i sąsiadujących miasteczek. Sault jest stolicą lawendy w regionie Prowansja. 

Lavand jest niepowtarzalnym miejscem, które powstało z ogromnej pasji i uwielbienia wszystkiego co naturalne i ekologiczne.  Nasze francuskie, certyfikowane kosmetyki pochodzą  od zaprzyjaźnionej, rodzinnej firmy, która żyje w przyjaźni z naturą. To rzemiosło w czystej postaci przekazywane z pokolenia na pokolenie. Na tradycyjną  recepturę i skład Naszych kosmetyków, wybierane są surowce od lokalnych rolników. Naszą największą miłością jest “prawdziwa lawenda” - Lawenda Fine AOP - matka wszystkich odmian lawendy. Lawenda z tego regionu jest cenioną rośliną na całym świecie! Zapach, właściwości lawendy Fine to ogromny wachlarz zastosowań i możliwości tej wspaniałej rośliny. 

 

W naszej ofercie znajdziesz :

- mydła marsylskie do których, dokładamy: 

- francuskie perfumy z Grasse (Grasse to światowa stolica perfum) 

- naturalne olejki eteryczne

- peelingi roślinne  

- Mydła francuskie z oślim mlekiem BIO

- Tradycyjne mydła marsylskie

- Naturalne mydła marsylskie w płynie

- kosmetyki z certyfikowaną lawendą Fine AOP ( “Appellation d'origine protégée” -  gwarantowana najwyższa jakość i pochodzenie - Produkt Lokalny)

- naturalne hydrolaty lawendowe 

- olejki eteryczne

- olejki do masażu i pielęgnacji całego ciała i włosów

- naturalne kremy do twarzy

- organiczne masło shea bio

- naturalne mleczka do ciała

 

Nasze rzemieślnicze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

 

Pragniemy podzielić się z Państwem Naszą pasją i wiedzą, a także dobroczynnym wpływem natury na Nasze ciało i umysł. Poznacie u nas wyłącznie naturalne kosmetyki, które działają, pięknie pachną i które kochamy! Dodatkowo Nasze kosmetyki są przyjazne dla środowiska! Uwielbiamy sprawiać, aby każdy z Nas poczuł się wyjątkowo dobrze!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Resetowanie hasła